Lush

Meld deg på nyhetsbrev
Les mer
Navn

E-postadresse



 

 

Tilbake
 
Bubble Gum Lip Scrub
 

 
NOK 74.00
 


 

Sukkerskrubb til leppene med tyggegummismak. Gni litt av det forsiktig på leppene dine for å gjøre dem glatte og myke
25g

 
Ingredienser:Castor Sugar, Organic Jojoba Oil (Simmondsia chinensis), Flavour, Colour 45410, Colour 45380

Vegan

 

 

 

 
Produktanmeldelser
Logg inn for å gi en produktanmeldelse for produktet
Snittkarakter:
Fornøyd.. Men OBS OBS OBS
  08.08.2010  Anmelder: Isabelle Brekke
Funker faktisk bra for å få bort tørr og død hud på leppene. hærlig lukt og smak, MEN HUSK å bruk en bra leppepomade etter du har brukt denne ellers går det mot sin virkning... men om du gjør det såååå får du et kjemperesultat=)

Grisete
  12.07.2010  Anmelder: mai linn olsen
Kan ikke si jeg er så fornøyd med dette produkte som alle andre er. Jeg gledet meg veldig, siden jeg har hørt så mye om den. Jeg synes den smaker utrolig kjemisk og er forferdelig grisete å få ut av krukken og opp på leppene. Må stå ute eller over vasken når jeg gjør det. Følte ikke jeg ble no spesiellt myk på leppene heller, hadde en periode hvor jeg hadde et "tørt område" på underleppen og prøvde å skrubbe dette "bort" med denne over et stykke tid, men så ikke no resultat. Når dette er sagt så er jeg veldig glad i lush, så ikke no diss. Dette produktet funket bare ikke på meg, i det hele tatt.

En heldig gutt!
  01.04.2010  Anmelder: Sassa
Dette var et produkt jeg virkelig ville prøve da jeg så en review på den hos foxylocks blogg. Fargen, navnet og lukten minte meg på snow fairy som en her tidligere nevnte. Og med snow fairy tar man ikke feil. Jeg elsker lukten (som også sitter igjen en stund etter at du har brukt produktet) og jeg elsker hva den gjør med leppene mine! Nå er du jo sakt at man ikke behøver en lip scrub, men når den er så god som denne er det vanskelig å la være. Ikke bare ble leppene myke, men pga økt blodsirkulasjon ble også fargen finere og leppene ble litt mer ''plumped''. Det eneste jeg ikke var fult så begeisteret for var selve pakkingen. Liker svært dårlig at Lush bruker glass materie når dette skal være en øko vennlig butikk. Liker heller ikke beholderen noe særlig i seg selv, vrient å få innholdet ut av den uten å søle.

Men, det får være. For hver gang jeg bruker den tenker jeg at resultatet blir... en heldig gutt. Kysseklare lepper? Dette er garantert produktet. Men, det blir litt messy så det annbefales å bruke denne på badet :)

Deilig for lepper!
  15.03.2010  Anmelder: røderoser
Helt enig med personen under meg! Leppene blir fantastisk myke med denne skrubben, og Bubblegum varianten varer evig! Personlig synes jeg at denne er den beste skrubben av Bubblegum og Mint Julips. Det beste er å skrubbe leppene, og slikke av alt sukkeret etterpå! Spiselig snow fairy! Det kan ikke bli bedre enn dette!

Denne anbefales til alle! Og når den er tom, har du en fin liten krukke til å putte andre ting på, kan jeg foreslå prøver på kremer fra Lush som du så kan gi til venner og familie? Bubblegum lipscrub = himmelsk! Anbefales på det varmeste!

Snow Fairy!
  12.03.2010  Anmelder: Beast
Denne smaker det Snow Fairy lukter! En herlig lip scrub som gjør leppene mine myke og gir et perfekt utgangspunkt for leppestift og lipgloss! Love it! :)

 


Handlevognen er tom

Kjøpsbetingelser

Frakt
Kjøpsbetingelser
Sikkerhet og personvern

Din e-postadresse

Mottakers e-postadresse


 

Produsert av 24Nettbutikk © 2002 - 2010
Lushnorge - Fersk kosmetikk AS 6628 Meisingset - Tel. 46506505 - Org.nr. NO 992 986 913 MVA